O mnie

O mnie

Elżbieta Krajczok

Dietetyk kliniczny Elżbieta Krajczok

Nazywam się Elżbieta Krajczok, jestem dietetykiem klinicznym. Wykształcenie zdobyłam w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej, a ponieważ ta dziedzina nauki stale się rozwija, pogłębiam swoją wiedzę, biorąc udział w konferencjach naukowych i szkoleniach.

Należę do Polskiego Towarzystwa Dietetycznego, a swoją pracę z pacjentem opieram na zasadach Evidence-Based Medicine (EBM).

Na co dzień pomagam pacjentom, których stan zdrowia wymaga zastosowania diet leczniczych, osobom chcącym pozbyć się nadmiernych kilogramów, ale również i tym, którzy chcą zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe.

W swojej pracy stawiam na edukację żywieniową, dzięki której moi pacjenci zyskują większą świadomość, jakie produkty wpływają na poprawę stanu zdrowia lub redukcję masy ciała, a jakie wręcz przeciwnie. Dzięki temu dziesiątki moich pacjentów chudną, bez długotrwałego stosowania jadłospisów.

Prywatnie jestem mamą Tymka i szczęśliwą partnerką. Uwielbiam spacery, a po godzinach rozwijam umiejętności w fotografii kulinarnej oraz architektury.